de en pl

THERMAE LINE
Wanny z hydromasażem


Thermae Line to kolekcja składająca się z ośmiu absolutnie wyjątkowych, specjalistycznych wanien z hydromasażem o różnych kształtach (wanny owalne, prostokątne, okrągłe). To produkt premium, którego profesjonalizm i design gwarantuje harmonię ciała i ducha. Seria Thermae Line jest syntezą jakości i bezpieczeństwa, dedykowaną najbardziej wymagającym Klientom szukającym idealnej wanny z hydromasażem.

Bogate wyposażenie: 3 mocne silniki (2 hydro i 1 aero), wydajne maxi dysze i dysze typu SPA, bezpieczna dezynfekcja, nastrojowa chromoterapia, funkcja podgrzewania wody, sterownik LCD z możliwością zapamiętywania indywidualnych ustawień masażu aż dla 6 osób, zagłówki, uchwyty oraz ergonomiczne kształty wanien Thermae Line dają Klientowi poczucie wyjątkowości i luksusu.

Wanny akrylowe z serii Thermae Line to połączenie eleganckiego wyglądu z funkcjonalnością. Produkowane są z płyt akrylowych z dodatkiem substancji Microban. Działa ona bakteriobójczo w stosunku do większości powszechnie występujących bakterii, grzybów i pleśni. Dzięki Microban możliwe jest obniżenie kosztów ponoszonych na środki do dezynfekcji, wyeliminowanie problemu alergicznych reakcji organizmu na owe środki oraz ograniczenie postępującej odporności bakterii na działanie tych środków.

Oferowane przez nas wanny z hydromasażem sprawią, że będziesz mógł stworzyć w swojej łazience własne domowe spa. Funkcja podgrzewania wody, a także indywidualne ustawienia masażu sprawią, że zapragniesz, by kąpiele nigdy się nie kończyły.

 <strong>Olivia</strong> <strong>Lissette</strong> <strong>Lisa</strong> <strong>Laura</strong> <strong>Daphne</strong> <strong>Dana</strong> <strong>Claudia</strong> <strong>Carmen</strong>

Jeśli chcesz zobaczyć więcej produktów RIHO zapraszamy na naszą stronę korporacyjną www.riho.pl
Odwiedź nas także na www.riho-hydromasaz.pl

RIHO Limited