de en pl

Wanny wolnostojące i umywalki SOLID SURFACE komfort i design w jednym


Ekskluzywna linia Solid Surface to nowoczesne wanny typu standalone (wolnostojące). Oznacza to, że do ich osadzenia nie są potrzebne nóżki, stelaż czy zabudowa. Wszystkie mają postać homogenicznej, pozbawionej jakichkolwiek łączeń i spoin bryły. Wszystkie cechuje minimalistyczny design, jednak różnią się kształtami i wymiarami. Jeśli nie masz pomysłu na zabudowę wanny lub chcesz by Twoja łazienka przypominała raczej salon kąpielowy, wybierz jedną z naszych wanien wolnostojących!

Wanny wolnostojące produkowane są z materiału przygotowanego według autorskiej receptury firmy RIHO, należącego do grupy materiałów znanej na rynku pod wspólną nazwą solid surface. Jest on niezwykle przyjemny i „ciepły” w dotyku, a jego ultramatowe wykończenie gwarantuje niesamowite wrażenia wizualne. Na specjalne zamówienie, wybrana wanna wolnostojąca z serii Solid Surface może być polakierowana z zewnątrz na dowolny kolor z palety RAL. Czarna Bilbao, liliowa Barcelona, purpurowa Zaragoza lub złota Granada będą niewątpliwie ozdobą i dumą salonu łazienkowego.

Z praktycznych zalet Solid Surface należy podkreślić możliwość usuwania zarysowań za pomocą polerowania, jako że materiał ten jest jednolity w swoim przekroju. Dzięki temu Twoja wanna będzie wyglądała jak nowa nawet po latach użytkowania. Nieporowatość oraz brak spoin, ułatwiają utrzymanie produktu w czystości i ograniczają rozmnażanie się bakterii. 

SOLID SURFACE
 <strong>Barcelona</strong> <strong>Bilbao</strong> <strong>Granada</strong> <strong>Bi-Color</strong> <strong>wanna Burgos</strong> <strong>wanna Madrid</strong> <strong>wanna Malaga</strong> <strong>wanna Tarragona</strong> <strong>umywalka Dijon</strong> <strong>umywalka Lorient</strong>

Jeśli chcesz zobaczyć więcej produktów RIHO zapraszamy na naszą stronę korporacyjną www.riho.pl
Odwiedź nas także na www.riho-hydromasaz.pl

RIHO Limited